2019 sezonunda tesettür gelinlik modelleri büyülüyor. İhtişamlı danteller, ışıltılı parlak tüller, oversize kurdeleler ve üç boyutlu aksesuar çiçekler sezonun tasarımlarına dokunmaktadır. Yoğun düğün zamanı öncesi sezonun en gözde trendleriyle buluşarak, alternatiflere hemen göz atmanızı isteriz.

2019 Öne Çıkan Tesettür Gelinlik Modelleri

 

İki parça halinde gözüken gelinlikler oldukça zarif, genç ve aşırı taze görünümün yanı sıra nostaljik ve romantik gelinlerin tercih nedeni de olabiliyor. Yüksek modanın uygulanabilir en dikkat çekici trendlerinden biri ‘oversize kurdele’ detayıdır. Bakıldığında minimalist gelinliklere pek çok hareket katacak olan bu trend, bele ya da kollara da dolanabiliyor.

Şifon ve ipeksi yumuşak kıvamında olan tülün olmadığı bir gelinlik asla düşünülmemektedir.  Uzun tül duvaklar, kat kat tül etekler ve baştan aşağı tül gelinlik tasarımları sezonun en dikkat çekeni olmuştur.

Sizde en güzel anınızı uzman ellere bırakın. NİSANUR uzman kadrosu ile sizleri en güzel anınıza hazırlamaktadır. Uygulamış olduğu tasarımlar bugüne kadar pek çok kez dile geldi ve konuşuldu. Nisanur her zaman tesettüre yön vermiş bir markadır.

Nisanur bayileri için: https://www.nisanur.com.tr/subelerimiz/

Nisanur bayiliği almak ve şartları öğrenmek için: https://www.nisanur.com.tr/bayilik/

Nisanur resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/nsnur/

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]