Düğün, nikâhta giyilecek o özel gelinliği doğru ve güvenilir yerden seçmek, almak oldukça önemlidir. Bayanlar için gelinlik, kınalık ve bindallı seçimi bir hayli zor bir süreç olsa da oldukça da keyiflidir. Ancak doğru marka ve model seçmek önemlidir. Kınalık, gelinlik, bindallı seçerken beden ölçülerinize ve yapınıza uyumlu olan modelleri incelemeli ve almalısınız. Yılın en trend gelinlik ve bindallı modellerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. İster hazır dikilmiş modellerden seçebilir isterseniz de model seçerek özel ölçülerinize uyumlu olacak şekilde özel dikim tercih edebilirsiniz. Gelinlik kadar gelin saç modelleri de önemlidir. Doğru gelinlik seçimi ancak doğru saç seçimi ile şık görünüme kavuşabilir.

2019 Bindallı Modelleri
Bu sezonda özellikle gümüş ve altın işlemeli modeller ön plana çıkmaktadır. Özellikle de mürdüm, mor, bordo, lacivert, lila, yeşil tonları bu sezon ki bindallı modellerinde en sık kullanılan renkleri içermektedir. Tesettür modasının giderek daha da ileri bir safhaya geldiği günümüzde markamız ve firmamız sizler için her zaman en iyisini, en güzelini üretmeye, sizi en mutlu gününüzde harika görünmenize yardımcı olmak için çalışmaktadır. Birbirinden şık bindallı modellerimizi gelip yerimizde veya siteden görebilir, dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

2019 Gelinlik Modelleri
2019 sezonunda özellikle taşlı, boncuklu, incili ve bol dantelli modeller ön plana çıkmaktadır. Özel boncuklarla ve incilerle, beyazın asil duruşu, tülün ve şifonun ağırlığı birleştiğinde ortaya harika ürünler çıkmaktadır. Markamızın pek çok gelinlik modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından hazır dikilmiş olanlardan seçebilir veya özel dikim yoluna gidebilirsiniz. Beden ölçüleriniz ile uyumlu şekilde istediğiniz, hayal ettiğiniz gelinliği tasarlayarak dikim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gelinlik seçiminiz kadar gelin saç modelleri seçiminizde önem arz etmektedir. Seçeceğiniz saç veya türban modeli gelinlik ile bütünlük içinde olmalıdır.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]