En Trend Kaftan Ve Bindallı Modelleri

Tartışmasız İnsanların en güzel olmak istediği an düğünleridir. Özellikle bayanlar için kendi düğünleri ve kına geceleri özeldir. Bu özel günde en güzel olmayı amaçlarlar. Birbirinden güzel bindallı ve kaftan modelleri ile kına gecelerini şenlendirmek isterler. Giydikleri gelinlik ve bindallılar ile her zaman akıllarda kalmayı amaçlarlar. Sezonun en trend giysilerini giyerek, herkesi büyülemek ister.

Kaftan Ve Bindallıda Sultan İhtişamı

Kaftan ve bindallı modelleri, her sezon kendini yenileyerek ilerliyor. Her yıl farklı bir moda gündeme geliyor. Bu sezon en çok kullanılan bindallı modelleri saray kıyafetlerini andırıyor. İhtişamlı bir görselliğe sahip olan bu modeller, görenleri büyülüyor. Kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafeti bindallılar ülkemizde çok tercih ediliyor. Çeşitli boncuklarla hazırlanan ve süslenen kaftanlar bindallının tamamlayıcısı oluyor. Bindallı denilince genellikle kurmuş akla geliyor. Fakat son zamanlarda renkli bindallı modelleri moda oldu.

Farklı Renk Fırsatları İle Bindallı Modelleri

Her renkte bindallı bulmak mümkündür. Bindallı modellerinde tarlatanlı modeller dikkat çekiyor. Saray havasına uyan volanlı kol detayları kullanılıyor. Etnik desenler ile süsleniyor. Kaftan modelleri de işlemeli pullar ile yapılıyor. Kaftan trendlerinde uzun kaftan son modadır. Yürürken veya oynarken arkada sürünmedi hoş bir detay olacaktır. Bindallı ve kaftanların tamamlayıcı parçaları olan saç aksesuarlarıdır. Aksesuar genellikle bindallı veya kaftanla kombin şeklinde tasarlanıyor. Gösterişli büyük taçlar, alınlıklar, çiçekten veya altın dekorundan yapılmış taçlar kullanılıyor.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]