Yaz ayının gelmesi ile birlikte düğün sezonu açılır. Bir ömür boyu birlikte olmayı hayal eden çiftler bu anı görkemli bir törenle kutlarlar. Düğün hazırlığının en önemli bölümlerinden birisi gelin başı yapılmasıdır. Gelinliği tamamlan en önemli bölüm gelin başının yapılmasıdır. Sizler için gelin başı yapan yerleri özel olarak araştırdık. Uygun fiyata kaliteli hizmet evren gelin başı yerlerini sizler için özel olarak bir araya getirdik.

Gelin başı evde yapılacak bir işlem değildir. Binlerce gelin başı modeli vardır. Her modelin yapılışı farklıdır. Gelinin gece boyu rahat etmesi için gelin başının profesyonelce yapılması gerekir. Bu işi profesyonel boyutta yapan yerler var. İstanbul ilinde gelin başı yapan yer seçiminde dikkat edeceğiniz ilk husus referans durumudur. Gelin başı işinizi ciddi firmalara vermelisiniz.

Gelin başı modelleri her yıl farklı modellerde tasarlanır. Gelinliğe göre seçilmesi gereken saç modellerini düğünden önce denemek düğün anında başımıza gelecek bazı olumsuzlukları önler. Gelin başı tavsiye edilen aksesuarlarla süslendiğinde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelin başı yapan yerleri seçerken fiyat ve kalite araştırması yapmalısınız. Gelin başı uzun yıllardır bu işi yapan sağlam firmalarla çalışmalısınız.

Özel gününüzde gelin başı yaptırmak için seçeceğiniz firmanın tarzınızı yansıtması önemlidir. Size hitap edecek gelin başını yapacak firma size farklı fiyatlar çıkarabilir. Gelin başı fiyatları sabit değildir. Yapılan işleme göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kimi gelin başları 1-2 saat gibi kısa sürede yapılırken bazı gelin başı yapımı için 4-5 saat uğraşmak gerekir. Verilen emeğe, yapılan işleme göre gelin başı fiyatları değişir. Aynı işlem için İstanbul Fatih ilçesinde bulunan bir kuaför ile Beşiktaş ilçesindeki bir kuaför size farklı fiyatlar verebilir. Gelin başı yapan yerleri internet üzerinden bulabilirsiniz. İstanbul ilinde birçok gelin başı yapan yer bulabilirsiniz. Bu yerler içinde seçim yaparken size en iyi hizmet verecek olan firmaya yönelmelisiniz. Kuaförün size yakın olması seçimde bir etken olabilir. Fakat tek ana etken fiyat ve yakınlık olmamalıdır.

 

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]