Gelinlikler yeni sezonda, ilhamını çok taze bahardan almakta. Kar beyazı tüllerin büyülü dünyasına, tutkulu danteller eşlik etmiş olurken gelinlik trendlerinde en çok da bel vurgusu göze çarpıyor diyebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda 2017 İlkbahar – Yaz sezonunun trend gelinliklerine yeni bakış açısı getiren uzman tasarımcıların yolu, kesim kumaş ve ince işlemelerdeki detaylardan geçebiliyor.

Trend Gelinlik Modellerini NİSANUR ile yaşayın

geçmiş dönem gelinliklerinin favorisi kabarık modellerin yıldızı bakıldığında hiçbir zaman sönmemekte. “farklı gelinlik modelleri” olarak bilinen bu tasarımlar, güzel gecenin sahibi olmak için tüm iddiayı taşıyor diyebiliriz. Bele oturan sımsıkı narin bir kesim ve tam bu hizadan kabarmakta olan etekler gelinlerin ilk tercih nedeni olabiliyor. Etek kısmı çoğu zaman ince işçiliklerle kat kat tülle tasarlanan gelinliklerin üst tarafı ise gösterişli danteller ve göz alıcı işlemelerle adeta büyülüyor.

Nisanur’u tercih eden binlerce mutlu gelinin arasına sizde girebilirsiniz. Her zaman modayı yakından takip eden NİSANUR tesettür modasına öncü bir marka olmuştur. Güzel Türkiye’mizin her ilinde genişleyen bayi ağına sahiptir. Ayrıca yeni bayilikler vermeye de devam etmektedir.

Nisanur bayileri için: https://www.nisanur.com.tr/subelerimiz/

Nisanur bayiliği almak ve şartları öğrenmek için: https://www.nisanur.com.tr/bayilik/

Nisanur resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/nsnur/

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]