Kaftan bindallı modelleri genel olarak gelinlerin düğün hazırlıklarında beğendikleri giysilerden birisidir. Bu bindallı modelleri ile kaftan modelleri benzerlik gösterebilir. Kaftan modelleri ise baş giysisi de olmak üzere çok parçalı giysi modelidir. Bindallı ile beraber kına gecelerinde giyilir. Kadınların güzel olabilmek adına giymiş oldukları bir giysi modeli olmaktadır. Tesettürlü hanımların da tercih edebilmesi açısından uzun kollu olan modelleri vardır. Bu modeller arasından beğenilerinize göre hitap eden tasarımları tercih edebilirsiniz. Bindallı modellerinin renkleri canlı renklerden oluşur. Kırmızı ve mavi rengi yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu renkler daha ihtişamlı bir görünüm verdiği için gelinler tarafından sevilmektedir.

Renkli Kaftan Bindallı Modelleri
Renkli göz dolduran kaftan bindallı modelleri ile çok güzel bir kına töreni yapabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilen modelleri hareket etmenizi engellemez. Böylece uzun zaman boyunca giysi içinde kalsanız bile rahatsızlık hissetmezsiniz. Bu başarılı modelleri kına gecesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oldukça gösterişli modellerden oluşur. Boncuk ve dantel işlemeleri ile en gösterişli olan kaftan modelini tercih edebilirsiniz. Bu modellerin üretildiği kumaş kadifedir. Özellikle yaz aylarında kullanılacak olan modellerde astar olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kabarık modeller olduğu için rahat hissedebilirsiniz.

Kaftan Bindallı Modelleri İçin Marka
Kaftan bindallı modelleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Tesettür giyim modellerinde abiye kategorisinde yer alan bu giysilerin her modeli firmamızda mevcut olmaktadır. Kiralama ya da satın alma şeklinde tercih edilebilir. En özel zamanınızda güzel olabilmeniz için tüm ekibimiz ile hizmet veririz. Nisanur saç türban tasarım firması olarak marka değeri taşıyan firmayız. Yapılan tasarım modellerini diğer sayfalardan görebilirsiniz. Her yüz tipine göre farklı uygulamalar yapılır. Ancak bindallı ve kaftan giysilerinde tasarımlar özel olabilir. Ya da klasik modeller seçilebilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]