Gelinlik Aksesuar

Her genç kızın hayali gelinlik giymektir. Bir birinden farklı gelinlik modelleri, son zamanda çok modadır. Gelinlik tek başına değil kullanılan aksesuarlar ile harika oluyor. Gelinlik için tasarlanmış birçok aksesuar bulunuyor. Aksesuarlar gelinliklerin tamamlayıcı parçalarındandır. Gelinlik aksesuarları günümüzde çok kullanılıyor. Talebin artmasıyla birlikte, birçok aksesuarda yeni nesil süslemeler kullanılıyor.

Aksesuarlar da Sıradanlığa Son Verin

Gelinlik için kullanılan aksesuarların başında taçlar geliyor. Günümüzde o kadar çok taç modeli üretiliyor ki, genç kızlar kararsız kalıyor. Son zamanlarda çiçeklerden yapılmış ve doğal taçlar modadır. Saçların yanında aynı kombin içeren gelin çiçeği de yapılıyor. Gelin çiçekleri günümüzde canlı olarak veya canlıya en yakın çiçek modelinden tercih ediliyor. Farklı malzemeler kullanılarak tasarlandığı bu gelin çiçekleri son trendleri arasında yer alıyor. Tamamıyla kişilerin kendi renk ve zevkine göre tasarlanıyor. Gelinlik aksesuarları kapsamına ayakkabılarda giriyor. Günümüzde rahat ayakkabı tercih eden çok fazladır. Bu yüzden spor ayakkabıları çeşitli süslemeler ile gelinlik ayakkabısına çeviren birçok firma var. Spor ayakkabı tercihi rahatlık severler için ideal. Gelin ayakkabıları süslemeleri günümüzde moda. Kullanılacak olan ayakkabıların üzerine, tarih atıp isim yazabiliyorlar. Duvakta gelinliğin en önemli aksesuarlarından birisidir. Uzun ve işlemeli duvaklar sıklıkla kullanılıyor. Renkli duvak modası ülkemize de gelmeye başladı. Bütün bu aksesuarların yanında, gecede ışıl ışıl parlayacağınız takı setlerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tam 30 Yıllık Deneyim

Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttırmak bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Her bir modelimiz çeşitli ve benzersizdir. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye birlikte devam ediyoruz.
Misyonumuz; modaya yön verecek en özel gelinlikler üretmek ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak.

Vizyonumuz; doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik, kaftan ve nişan kreasyonları sayesinde dünyada en iyi tanınmış 10 firmadan biri olmak..

iletişim

ÖZEL TASARIMLAR ve TREND KOLEKSİYONLAR

Seçici zevklere özel, benzersiz tasarımlar Nisanur Moda ile sizde farklılığınızı yansıtın.

 • Tüm müşteriler Nisanur güvencesindedir.

 • Tesettür moda alanında uzman ekip.

 • Nisanur her zaman en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

 • Farklı ve tasarım harikası trend modeller.

 • Genişleyen bayi ağı ile Nisanur akla ilk gelen ve tercih edilen bir markadır.

  05353846262

Bayi Başvuru Formu

Nisanur’un bayi ağına katılmak için, ön talep formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız sizi en kısa süre içerisinde arayarak bilgilendirme yapacaktır.

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Bu içeriği oylayabilirsiniz
   [Total: 0 Average: 0]