Kaftan Modellerinde Şık Tercihler

 Gelin adaylarının en güzeli olması için uğraştığı düğün, kına, nişan süreci aslında en özel zamanlardır. Nisanur Ankara sizlerin bu özel gününde yanında olmaktan gurur duyar. Zorlu bir süreç gibi gözükse de, tadının çıkarılması gereken anlardır. Giyecekleri gelinlik, kaftan ve bindallı ile şık görüntüye ulaşmak isteyen gelin adayları, birçok farklı model ve tasarım arasından en özeline sahip olmak istiyor. Günümüzde kına geceleri de düğünler kadar önem kazandı. İhtişamlı bir tören ile yapılan kına gecesinde, gelin adayları gelinlik seçiminde olduğu gibi bindallı seçiminde de seçici davranıyorlar. Hal böyle olunca, birbirinden farklı ve ihtişamlı birçok kaftan, bindallı ve kına gecesi elbisesi modelleri tasarlandı. Görüntüleri ve tasarımlarıyla adeta prenses gibi hissettiren kına gecesi kıyafetleri, gelin adaylarını giymek için sabırsızlandırıyor. Her sezon farklı modellerde kına kıyafetleri tasarlanmaktadır. Gelin 2021 modası kaftan modellerine şöyle bir göz atalım.

İhtişamlı Kaftan Modelleri

 Gelin adayları kına gecelerinde görkemli ve göz alıcı olmak isterler. Giyecekleri bindallı modeli ile günlerce konuşulmayı, göz alıcı olmayı arzularlar. Durum böyleyken ortaya birbirinden eşsiz birçok bindallı ve kaftan modeli çıkmaktadır. Her sene farklı tasarımlar ortaya konmaktadır, bu sezon kaftanlar da en moda olanlar kadife modellerdir. Kadife kumaş ile birleşen tüy ve pul işlemeli tasarımlar, elbiseye eşsiz bir hava katmaktadır.

 Kaftan Modellerinde Tasarım Ürünler

Uzun ve volanlı kolları olan, yaldız işlemeli ve tüllü kaftan modelleri de genç kızlar tarafından oldukça beğeniliyor. Nisanur Ankara merkezinde bulabileceğiniz birçok kaftan ve bindallı modelleri, her tarza ve isteğe uygun olarak tasarlanmıştır. Hem kapalı hem de açık kadınların birçok model bulabileceği bu marka, kalite ve özenden şaşmıyor. Bu modeller arasında bulunan Dilruba kaftan modeli, rengi ve işlemleriyle oldukça dikkat çekmektedir. Lacivertin en derin hali görenleri büyülerken, üzerindeki pul işlemeleriyle göz kamaştırıyor. 2021 koleksiyonu olan Flowers Koleksiyonu da her zevke hitap edecek modelleri içeriyor. Aynı zamanda 2021 tasarımı Sultan Kaftanı da hem açık kadınların hem de kapalı kadınların beğenisini kazanıyor. Fırfırlı kol detayı ve altın yaldız işlemeli desenleri sayesinde göz kamaştırıyor.

Farklı birçok kaftan, bindallı, gelinlik ve özel gün elbiseleri için Nisanur Ankara Moda Evi’ni ziyaret edin. Unutmayın, üzerinizde taşıdığınız her bir parça ile eşsiz görünecek, kusursuz olacaksınız.

Nisanur Ankara

Nisanur Ankara Moda Evi

 

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 1 Average: 5]