Gelin, Nişan Ve Kına Başı Modelleri

Düğün nişan ve kınalar insanlar için her zaman önemlidir. Ama daha çok kadınlar için daha çok önemlidir. Kadınlar bu güzel günlerde her zaman en güzel olmayı hedefliyor. Giydiği kıyafet yaptırdığı saç ve kullandığı aksesuarlar ile dikkat çekmeyi seviyorlar. Birbirinden güzel ve iddialı saç modelleri var. Nişan ve düğünlerinizde kendinize uyan modelleri tercih edebilirsiniz.

Topuz Modeller Kullanışlı Ve Şık

Gelin, nişan veya kına başı denilince akla ilk gelen topuz modellerdir. Genç kızlar gelinliklerde topuz modelleri yaptırmayı daha çok tercih ediyorlar. Topuzunda kendi içinde birçok modeli vardır. Son zamanlarda salaş topuzlar ve doğal topuzlar oldukça dikkat çekiyor. Balerin topuzu saç modelleri ise sadelik isteyenlerin her zaman tercihi oluyor. Havuz başında bir merasim ise genellikle savaş ve ense topuzları tercih ediliyor. Bu topuzları küçük çiçekler konularak hoş bir hava sağlanıyor. Topuz modelleri insanın yüzünü açığa çıkarıyor. Topuz kullanışlı bir modeldir. Özellikle yaz aylarının sıcağında, topuz yaptırarak kendi merasiminizde rahat edebilirsiniz.

Açık Saç Modelleri Asla Vazgeçilmiyor

Son zamanlarda açık saç modelleri gündemde. Özellikle gelin başlarında dalgalı açık saçlar genç kızlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Daha çok doğal dalgalar ile yapılmış açık saç modelleri, genç kızların tercihi oluyor. Açık saç modellerinde, çiçekten yapılmış taçlar kullanılarak çok hoş bir hava katılıyor. Ayrıca düğünden önce yapılan dış çekimlerde açık saç modelleri çok hoş duruyor.

Tam 30 Yıllık Deneyim

Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttırmak bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Her bir modelimiz çeşitli ve benzersizdir. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye birlikte devam ediyoruz.
Misyonumuz; modaya yön verecek en özel gelinlikler üretmek ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak.

Vizyonumuz; doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik, kaftan ve nişan kreasyonları sayesinde dünyada en iyi tanınmış 10 firmadan biri olmak..

iletişim

ÖZEL TASARIMLAR ve TREND KOLEKSİYONLAR

Seçici zevklere özel, benzersiz tasarımlar Nisanur Moda ile sizde farklılığınızı yansıtın.

 • Tüm müşteriler Nisanur güvencesindedir.

 • Tesettür moda alanında uzman ekip.

 • Nisanur her zaman en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

 • Farklı ve tasarım harikası trend modeller.

 • Genişleyen bayi ağı ile Nisanur akla ilk gelen ve tercih edilen bir markadır.

  05353846262

Bayi Başvuru Formu

Nisanur’un bayi ağına katılmak için, ön talep formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız sizi en kısa süre içerisinde arayarak bilgilendirme yapacaktır.

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Bu içeriği oylayabilirsiniz
   [Total: 1 Average: 1]