Gelinlik Modelleri

Gelinlik, kızların evleneceği zaman giydiği beyaz bir elbisedir. Ülkemizde gelinlik çok fazla kullanılıyor. Hal böyle olunca birçok gelebilir çeşidi üretiliyor. Her geçen sezon yenilenen gelinlik modelleri ile, genç kızların isteklerine karşılık vermeye çalışılıyor. Her gün yeni bir gelinlik modeli çıkıyor. Kızların hayalleri üzerine gelinlik modelleri üretilebiliyor. Gelinlik modelleri ülkemizde birbirinden çeşitli tarzlarda bulunuyor. Herkes tarzına uygun modelde gelinlik seçebilir.

Gelinlik Modellerinde Son Trendler

Gelinlik modelleri her geçen sezon üzerine yenilik katarak ilerliyor. Prenses gelinlik modelleri, her zaman sevilen bir modeldir. Belden oturan ve çok kabarık olan bu modelleri olabildiğince uzun kişiler tercih etmelidir. Boyu kestiği için, kısa boyluların tercih etmesi pek önerilmiyor. A kesim gelinlik modelleri ülkemizde severek kullanılıyor. Fiziğinde kusur olduğunu düşünen kişiler, A form gelinliği seçerek, dizin kusurlarını ört pas edebilir. Balık model gelinlik, romantik ve şık olmayı severler için son derece iddialı bir gelinlik modeli. Kusursuz bir fizik isteyen bu model, içindeki kadını son derece trend yapıyor. Ayrıca kuyruklu gelişimlerde çok ihtişamlı bir hava katıyor. Son zamanlarda kısa gelinlik furyasına katılım bayağı çoğaldı.  Gelinlik detaylarında ise, dantel ve Fransız danteller oldukça fazla kullanılıyor. Bu tarz detaylar gelinliği romantik bir havaya sokuyor. Birbirinden güzel bu gelinlik modelleri içerisinde, kendinize uygun en güzel gelinliği seçebilirsiniz.

Tam 30 Yıllık Deneyim

Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttırmak bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Her bir modelimiz çeşitli ve benzersizdir. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye birlikte devam ediyoruz.
Misyonumuz; modaya yön verecek en özel gelinlikler üretmek ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak.

Vizyonumuz; doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik, kaftan ve nişan kreasyonları sayesinde dünyada en iyi tanınmış 10 firmadan biri olmak..

iletişim

ÖZEL TASARIMLAR ve TREND KOLEKSİYONLAR

Seçici zevklere özel, benzersiz tasarımlar Nisanur Moda ile sizde farklılığınızı yansıtın.

 • Tüm müşteriler Nisanur güvencesindedir.

 • Tesettür moda alanında uzman ekip.

 • Nisanur her zaman en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

 • Farklı ve tasarım harikası trend modeller.

 • Genişleyen bayi ağı ile Nisanur akla ilk gelen ve tercih edilen bir markadır.

  05353846262

Bayi Başvuru Formu

Nisanur’un bayi ağına katılmak için, ön talep formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız sizi en kısa süre içerisinde arayarak bilgilendirme yapacaktır.

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Bu içeriği oylayabilirsiniz
   [Total: 19 Average: 3.6]