Kaftan Modelleri

Özel günlerde giyilen kıyafetler bayanlar için önemlidir. Bu açıdan her zaman şık olmayı isterler. Göz kamaştırıcı kıyafetleri tercih etmeye çalışırlar. Son zamanlarda günümüzde kına gecelerine rağbet çoğaldı. Eskiden klasik olarak yapılan kına geceleri, şu anda görkemli bir tören halinde yapılıyor. Hal böyle olunca kına gecesi kıyafetleri, bindallı ve kaftanlar birbirinden farklı modellerde tasarlamaya başladı. Kaftan modelleri günümüzde bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kaftan, büyülü Bir hava katıyor.

İhtişamlı Kaftan Modelleri

Kına gecesinde ihtişamlı olmak, farklı bir dikkat çekici olmak gerekir. Alışılagelmiş kıyafetleri tercih etmeyin. Seçeceğiniz harika bir kaftan ile çok şık bir görüntüye imza atabilirsiniz. Günlerce konuşulacak kaftan modellerini tercih etmelisiniz. Bu sezon kaftan modellerinde genellikle kadife kumaşlar modadır. Kadife kumaş üzerine işlenmiş altın sarısı veya yaldızlı nakışlar hava katıyor. Kolları volanlı ve uzun kaftanlar çok beğenilen tasarımlardır. Kaftan modelleri arasında tüllü kaftanlar da bulunuyor. Tüllü ve pul işlemeli kaftanlarda genç kızlar tarafından tercih ediliyor. Genellikle arkası uzun kolları uzun, kaftan modelleri kullanılıyor. Boncuklu ve pelerin şeklindeki kaftanlar günümüzde çok sık tercih ediliyor. Kaftan da model ve çeşit çok fazladır. Kaftan modelleri kişinin tercihine göre değişiklik gösteriyor. Görkemli bir giriş yapmak için uzun kuyruklu kaftanlar sizin için ideal olacaktır. Kaftanınız ile giriş yaptıktan belirli bir süre sonra kaftanınızı çıkararak , geceye elbiseniz ile davam edebilir siniz..

Tam 30 Yıllık Deneyim

Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttırmak bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Her bir modelimiz çeşitli ve benzersizdir. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye birlikte devam ediyoruz.
Misyonumuz; modaya yön verecek en özel gelinlikler üretmek ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak.

Vizyonumuz; doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik, kaftan ve nişan kreasyonları sayesinde dünyada en iyi tanınmış 10 firmadan biri olmak..

iletişim

ÖZEL TASARIMLAR ve TREND KOLEKSİYONLAR

Seçici zevklere özel, benzersiz tasarımlar Nisanur Moda ile sizde farklılığınızı yansıtın.

 • Tüm müşteriler Nisanur güvencesindedir.

 • Tesettür moda alanında uzman ekip.

 • Nisanur her zaman en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

 • Farklı ve tasarım harikası trend modeller.

 • Genişleyen bayi ağı ile Nisanur akla ilk gelen ve tercih edilen bir markadır.

  05353846262

Bayi Başvuru Formu

Nisanur’un bayi ağına katılmak için, ön talep formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız sizi en kısa süre içerisinde arayarak bilgilendirme yapacaktır.

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Müşteri Hizmetleri

   +90 535 384 62 62

   Bu içeriği oylayabilirsiniz
   [Total: 4 Average: 3.5]