Kişiye özel kaftan dikimi Nisanur ile emin ellerde. Pek çok kişi tarafından tercih edilip memnun kalanlar gibi sizde kaftan tercihinizde Nisanur’u tercih ederek memnun kalabilirsiniz. Pek çok model ve desenleri ile kişiye özel kaftan dikimi için sizi de Nisanur’a bekliyoruz.

Kaftan denilince, ayak uçlarına kadar uzanan, astarı olmadan dikilen kına için elbise çeşitleri arasına giren bir giysidir. Astar yerine kaftanın içine elbise tercih edilebilir. Bu elbise genelde kına gecesinin ilerleyen dakikalarında, kaftan çıkarıldıktan hemen sonra, gelin olan kişinin üzerinde kalacak olan abiye kıyafettir. Günümüze baktığımızda biraz farklılaşsa da, muhteşem bir görünüme sahip olan kaftanın kollarında ve ön tarafında çeşitli şeritler halinde altın renginde pek çok tarzda süslemeler bulunabilir.

Kişiye Özel Kaftan Tasarımı Nisanur Markası İle Sizinle

Kaftan tercihinizi tesettüre yön vermiş bir markayla çalışın, Nisanur kaftan modelleri ile sizde çok farklı ve tarzlı görünebilirsiniz. Pek çok kişiye özel kaftan modelleri sunan Nisanur siz değerli müşterilerine İstanbul Fatih’te hizmet vermektedir. Ayrıca Nisanur’un Türkiye geneli büyüyen bir bayi ağı bulunmaktadır. Size yakın olan bayileri görmek için şubelerimiz linkini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Nisanur bayi ağını genişletmeye devam etmektedir. Sizde Nisanur bayisi olmak istiyorsanız şartlar ve koşullar için Nisanur bayilik linkini ziyaret edebilirsiniz.

Sizde kaftan tercihinizde Nisanur’u tercih ederek pek çok tercih edenler gibi memnun ve mutlu olabilirsiniz.

Nisanur bayileri için: https://www.nisanur.com.tr/subelerimiz/

Nisanur bayiliği almak ve şartları öğrenmek için: https://www.nisanur.com.tr/bayilik/

Nisanur resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/nsnur/

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 1 Average: 5]