Tesettür gelin başı aksesuarları ile baş modeli daha farklı görünebilir. Bunun için öncelikli olarak gelinlik modeline bakılması gerekir. Gelinlik modeli detaylı olarak inceleme yapıldıktan sonra baş için yapılacak model tasarımları incelenir. Model tasarımlarına bakılırken, daha önceki modellerin tekrar edilmesi kötü görüntü verebilir. Bu nedenden dolayı daha sade olan ve gelinin de katkı yapabileceği modellerin seçilmesi gerekebilir. Gelinin de ekleyeceği küçük aksesuar modelleri ile tekrar edilmeyen bir baş modeli çıkarılmış olur. Gelinlik modeli ile aynı kumaştan üretilen baş tasarımları da yapılabilir.

Kaliteli Tesettür Gelin Başı Aksesuarları
Tesettür gelin başı aksesuarları olarak tasarımı yapılan boncukları kullanabilirsiniz. Boncuk modelleri her kadında güzel bir görüntü verir. Bu nedenden dolayı tercih ederken şeffaf renkli olanlarına şans verebilirsiniz. Gelin başı modelleri çıkarılırken renkli saç aksesuarları da kullanılabilir. Ancak bunları kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Saçları kapalı olan tesettürlü hanımların şal modelleri ile bağlı olarak yapılması gerekir. Kimi gelin başı modellerinde iğne ve iplik ile saç aksesuarlarının dikimi yapılabilir. Bu durumda aksesuar daha sağlam olur.

Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Markası
Tesettür gelin başı aksesuarları ürünlerini Nisanur markamızdan temin edebilirsiniz. Gelinlik modelinize göre en uyum sağlayan pek çok model vardır. Bu modellerin hepsi el işçiliği olduğundan dolayı emek verilerek üretilen ürünlerdir. Düğün eğlencesi boyunca kafanızda durduğundan sağlam bağlanması gerekir. Aynı zamanda hafif modellerden olduğu için sizi rahatsız etmeyecektir. Konu ile alakalı olarak firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Tesettür baş modelleri ve bu modellere yakışacak pek çok aksesuarın üretimini yapan firmayız. Trend olan yeni tasarım modelleri gelinlerimizin beğenisine sunulur. Beğenmeleri dahilinde yaprak, boncuk ya da çeşitli tasarımlar baş modeline eklenebilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]