Tesettür gelinlik modelleri içerisinde en güzel tasarımlar, firmamızın sitesinde yer almaktadır. En güzel anlarda, en şık ve çarpıcı modelleri tasarlayan firmamız, tesettür markaları içerisinde önde gelmektedir. Tesettür modellerde öne çıkan uygun örtünme kurallarına uyan, şıklığından da taviz vermeyen hanımların tercihi olmaktayız.
Özel gün ve gecelerde en farklı tasarımları yaratan markamız, her kesimden bayanın beğenisini toplamaktadır. Tasarımlarımız, tesettür ağırlıklı çalışmalar olsa da tesettürlü olmayan bayanların da ilgisini çekecek zariflik ve güzelliktedir. Bu nedenle, sipariş üzerine, her kesimin zevkine uygun model tasarımlarımız gerçekleştirilir.

Bindallı ve Tesettür Gelinliklerde Öne Çıkan Zarafet
Bindallı ve tesettür gelinlik modelleri içerisinde öne çıkan çizgiler, zarif ve şık tasarımlardır. En büyük hedefimiz, tüm dünyada bilinen bir marka olmaktır. Bulunduğumuz coğrafyanın gereği olan doğu ve batı kültürlerini, giysilerimizde başarı ile harmanlamaktayız. Bindallı modellerinde ağırlıklı olarak, geleneksel kırmızı rengi kullanılsa da farklı tonlarla da zenginleştirilir. Rumeli ve Balkan kültürlerine uygun cepken kullanımı da bulunmaktadır. Ayrıca, bindallılar, kabarık etekli tasarlanıp, tuvalet görünümünde de dikilmektedir. İsteğe bağlı üretilen tasarımlarımız, firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır.

Tesettür Gelinliklerde İsteğe Bağlı Model Tasarımları
Tesettür gelinliklerinde, kişinin isteğine bağlı olarak modeller dikilmektedir. Bu modeller, kişinin bedenine uygun ve fiziki özelliklerine yakışacak tasarımlardır. Ayrıca, gelinliklerde çok şık taş ve aksesuar kullanımı da yaygındır. Türban kısımlarında farklı büzgüler, şık taşlı aksesuarlar bulunur. Gelinlik etekleri, evaze, kabarık olabildiği gibi, kuyruklu tasarımlardan da oluşmaktadır. Bazı gelinlik modellerinde el işçiliği, nakış ve taş işlemeciliği de bulunur. El emeği ve göz nuru bu tasarımlarımız, pek çok kişi tarafından tercih sebebidir. Tesettür gelinliklerinde, nişan ve abiyelerde farklı tasarımlar için, firmamız ile iletişime geçmeniz önerilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]