Tesettür giyiminde birbirinden farklı marka ve moda evi bulunuyor. Sektörde bulunan yüzlerce moda evi arasından, en kaliteli hizmetleri gerçekleştirerek adını en üst sıralara taşımış moda evleri, işini layıkıyla yapıyor. Tesettür giyimin çok geniş bir kapsamı bulunur. Özellikle nişan, düğün, kına gecesi gibi özel günlerde, gelinler bindallı, abiye ve hatta gelinliklerinin özel olarak dikilmesini tercih ederler. Her genç kızın hayali olan gelinlikler, günümüzde moda evleri tarafından kişiye özel gelinlik dikimi hizmeti olarak da sunuluyor.

Kişiye Özel Gelinlik Dikimi
Hazır gelinlik modelleri arasında kararsız kalan ya da en özel gününün hayallerindeki gelinlik ile süslenmesini isteyen gelin adayları, özel dikim gelinlikleri tercih edebilirler. Kişiye özel gelinlik dikimi sayesinde, gelin adayları hayalindeki tüm detayları kendi gelinliğine ekleyebilme fırsatı buluyor. Aynı zamanda hazır gelinlik modelleri arasında bedenine uymayan modellerde tadilat süresi de araya girdiğinde can sıkıcı olabiliyor. Söz konusu olan bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda kişiye özel gelinlik dikimi daha fazla tercih edilmelidir.

Kişiye Özel Gelinlik Dikimi Nasıl Gerçekleştirilir?
Gelin adayının hayaline en uygun model tasarlanır. Beden ölçüleri alınır. Gelinliğin kumaşına karar verilir. Gelinliğin giyileceği mekân ve hava durumları baz alınarak, gelin adayının tarzına uygun olan gelinlik modeli çizilir ve dikimine başlanır. Düğün tarihinden birkaç hafta öncesine kadar provalar yapılarak kişiye özel gelinlik dikimi tamamlanır.

Kına Gecelerinin Vazgeçilmezi Bindallı Modelleri
Kişiye özel olarak üretilen her tür abiye, gelinlik gibi modellerinin yanı sıra aynı zamanda bindallı modelleri de dikilir. Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz her türde tesettür giyim modelini kendinize özel bir şekilde diktirebilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunuyor.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]