Tesettür giyimde gelin saç modelleri farklı bir yere sahiptir. Tesettürlü hanımlar için de uygulanacak çok şık gelin başları bulunmaktadır. Tesettür gelinlik modelleri tasarlayan firmamız, tesettür eşarplarla oldukça şık gelin başları hazırlayacaktır. Gelinlik ve bindallı tasarımlarımızda şıklık ve zarif dokunuşlar, öne çıkar. Abiye ve özel gün elbiselerinde ufak dokunuşlar, elbiseyi oldukça farklı yapacak detaylardır. Tasarımlarımız, kişilerin isteklerine göre, onlara özel dikilir. Hepsi el emeği göz nuru modellerdir. İnce ve zarif işçilik, bindallı ve gelinlik modellerimizde göze çarpan unsurlardır.

Gelinliği Bütünleyen Gelin Saç Modelleri
Gelinliği bütünleyen en önemli unsur, elbette gelin saç modelleri olacaktır. Gelin saç modelleri, gelinliği tamamlayıcı unsurlar arasındadır. Gelinliğin en güzel tarafı, kişiye özel tasarlanması ve onu mutlu kılacak özelliklere sahip olmasıdır. Firmamız, bu nedenle kendi tasarımlarını diktiği gibi, kişinin hayalindeki gelinliğe yakın modelleri de yaratmaktadır. Tesettürlü bayanların da gelin baş modelleri farklı tasarımlarda olabilmektedir. Tesettür eşarplarla yapılan, büzgülü, kıvrımlı, taş ve toka kullanımlı şık modeller öne çıkmaktadır. Tesettürlü olmayan bayanlar için de gelinlik modellerine uygun, önerilecek farklı saç modelleri olacaktır. Topuz, örgülü, dağınık saç modelleri, gelinlik modeline göre seçilecek gelin başlarıdır.

Gelin Saç Modellerinde Zarif Dokunuşlar
Gelin saç modellerinde zarif dokunuşlar, gelinliği oldukça şık gösterecektir. Firma olarak en büyük misyonumuz, yurtdışında da bilinen ve tercih edilen bir konuma ulaşmaktır. Bu konuda, titiz ve sağlam adımlarla yürümekteyiz. Her aksesuar, her detay bizler için oldukça önemlidir. Gelinliğe uygun, ayakkabı, çanta, süs gibi gelin başları da ayrı önem taşımaktadır. İnce ve zarif el işçiliği, tasarımlarımızda öne çıkan detaylardır. Gelinlik ve bindallı modellerimiz için firmamızın tasarımlarını incelemeniz önerilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]