Tesettür giyimde gelinlik, bindallı modellerinde şık türbanlı tasarımlar için tercih edilen firmalar arasındayız. Her bir modelimiz birbirinden farklı tasarımlarda ve son derece şık modellerdir. Firma olarak en önemli misyonumuz, tüm dünyada beğenilen modelleri yaratmak ve bu konuda sayılı firmalar arasında yer almaktır. Vizyonumuz ise, doğu ve batının en güzel kültürel birleşimini modellerimize yansıtmaktır.
Türban modelleri arasında sade çizgiler olabildiği gibi, özel gün ve gecelere özgü göz alıcı tasarımlar da bulunmaktadır. Kaftan, abiye, gelinlik modellerinde herkes tarafından beğeni toplayan modellerimiz yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Türban Tasarımlarında Kaliteli Tercih
Türban modelleri konusunda herkesin beğenisi farklı olacaktır. Bu konuda kültürel ve yaşa bağlı faktörler de etkili olacaktır. Kişinin karakter özellikleri, sade, spor ya da gösterişli modellerden hoşlanması, tercihte farklılıklar yaratacaktır. Özel günler için hazırlanan modellerde istenen türban takımları, ister istemez gösterişli olacaktır. Firmamız, bu konuda farklı zevklere hitap eden tasarımları gerçekleştirmektedir. Renk, model ve aksesuarlarla zenginleştirilmiş modellerimiz bulunmaktadır.

Türban Modellerinin En Şık ve Farklı Örnekleri
Tesettür giyim üzerine çalışmalar yapan firmamızın, türban modellerinde çok farklı tasarımları bulunur. Bilhassa abiye modellerde, farklı renkler bir arada kullanılmıştır. Gelinlik ve bindallı modellerinde isteğe bağlı dikimlerimiz de mevcuttur. Farklı taş ve süslemelerle zenginleştirilmiş bindallılar, evaze ya da kabarık uzun etekleri ile göz dolduracaktır. Gelinliklerde de aynı şıklık ve zarafet söz konusudur. Gelinliklerde çok şık taşlar ile yapılan tasarımlar, göz doldurmaktadır. Herkesin beğenisine uygun bir gelinlik modeli yer almaktadır. Modellerimiz, her beden için özel olarak tasarlanmaktadır. Çiçek detaylı, büzgülü elbise modelleri, türbanlarda taç ve taş kullanımı bulunmaktadır. Farklı ve göz alıcı tesettür abiye modelleri için, firmamızın ziyaret edilmesi önerilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]