Tesettür güzellik salonu kavramı, tesettür giyimde son dönemlerde yaygınlaşan kavramlar arasındadır. Tesettür model gelinlik ve bindallıları tamamlayan en önemli unsur, gelin başları olmaktadır. Ayrıca, tesettür gelinliklerde gelin makyajı da önem taşımaktadır.
Bu nedenle, firmamız bu konuda da kaliteli bayan kuaförü hizmeti sunmaktadır. Her gelinliğe ve yüze uygun makyaj, şubelerimizde yapılmaktadır. Kirpikler ve yüz için değişik dokunuşlar, porselen makyaj, öne çıkan hizmetler arasındadır.

Tesettür Güzellik Salonlarında Yapılan Kaliteli Bakım
Tesettür güzellik salonu tesettürlü bayanlar için, eşarplarla çok şık modeller tasarlanmasını sağlayacaktır. Tesettür salonunda gelinin yüz ve gelinlik modeline uygun makyaj yapılacaktır. Kaş ve kirpiklerde farklı dokunuşlar, gelin başının daha şık görünmesini sağlayacaktır. Bu nedenle firmamız, gelinlik ve abiye tasarımlarının yanı sıra, güzellik bakımlarına da önem vermektedir. Salonlarımızda kaliteli ve uzman bakımlar gerçekleştirilir. Kullanılan makyaj malzemeleri çok çeşitli olup, kaliteli özelliktedir. Her kesimin zevkine hitap edecek güzellik bakım uygulamaları yapılmaktadır.

Tesettürlü Hanımlara Özel Bayan Kuaförleri
Firmamız, tesettür gelinlik ve bindallı modellerinde son derece şık tasarımlar gerçekleştirmektedir. Kişiye özel tasarlanan bu modeller, oldukça şık ve rahattır. Dantel, taş işlemeciliği oldukça profesyonel yapılmakta olup, ince bir işçilik hâkimdir. Bu güzel tasarımları tamamlayacak olan şık gelin başları olmaktadır. Bunun için de firmamızda nitelikli bayan kuaförü hizmeti sunulmaktadır. Gelin başlarında, eşarplarla yapılan çok şık tasarımlar öne çıkar. Büzgülü ve taşlı gelin başlarında, toka ve işleme tasarımlar göze çarpar. Elbisenin kendi kadar, eşarplarla yapılan bu tasarımlar da beğeni toplayacaktır. Firmamızın güzellik salonları ve bayan kuaförleri, bu konuda da hizmet sunmaktadır. Gelinlik ve bindallı tasarımları kadar, şık gelin başları için de firmamızdan hizmet almanız önerilir.

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]