Tesettürlü gelin başı modellerinde 2019’un yazı ışıltılı taşlar başrolde kendisini gösteriyor! Zarif işlemeler, çiçeklerle birlikte kullanılarak oldukça şık ve güzel görünümler ortaya çıkıyor. Yaşadığımız günümüzde tesettür gelin başı modelleri kendini aştı diyebiliriz. Bundan önceki yıllara baktığımızda klasik modellerden ibaretti gelin başları, fazla alternatif düşünülmüyordu. Günümüzde tesettür gelin başı modelleri şimdi sınırsız bir hal aldı diyebiliriz.

NİSANUR Tesettür Gelin Başı Modelleri 2019

Baktığımızda en güzel yenilik alanlarında biri de hiç şüphesiz gelin başı aksesuarları oluyor. Biraz eskilerden ilham alarak oldukça şık modernize edilmiş tüller, taşlı tokalar, ince ince titiz işlemeler artık çok tercih edilebiliyor.

2019 Tesettür gelin başı modellerini ve birbirinden muhteşem gelin başı aksesuarlarını da Nisanur markamız bünyesinde bulunan Nisanur Moda Aksesuar ekibi olarak mercek altına aldık diyebiliriz. Tesettür gelin başı aksesuarlarına baktığımızda ışıltılı taşlar ve renkli boncukların her zamanki gibi oldukça fazla tercih edilmekte olan model olduğunu da bir kez daha görmüş olduk.

2019′ bu yaz sezonu bol sayıda taşlı taçlar, renkli sade boncuklar ve büyük ebatlarda gonca çiçekler size büyülü bir hava vermenin ötesinde farklı ve size özel bir stil oluşturmanızı da sağlamaktadır.

Nisanur bayileri için: https://www.nisanur.com.tr/subelerimiz/

Nisanur bayiliği almak ve şartları öğrenmek için: https://www.nisanur.com.tr/bayilik/

Nisanur resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/nsnur/

Bu içeriği oylayabilirsiniz
[Total: 0 Average: 0]